Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

Zuzana Matoušková, MBA

Zaměření

Individuální terapie, Partnerské vztahy

Praxe

+7600h

Co spolu můžeme řešit?

Mohu Vám nabídnout své dosavadní životní a profesionální zkušenosti v oblastech rodinných vztahů, manželských nesouladů, osobního rozvoje a koučinku či managementu. Stále na svém vzdělávání aktivně pracuji a nově nabyté znalosti propojuji se svými zkušenostmi, jak vlastními, tak terapeutickými.

Věřím, že změnou postoje k dané situaci nebo problému získáme prostor k novým příležitostem.

O mně

Jsem žena, manželka, matka, úspěšná manažerka, výkonnostní sportovec, rozhodčí bojových sportů. Mnoho rolí, mnoho úspěchů, sem tam i pádů. Po 20 letech ve vysokém managementu jsem potřebovala udělat ve svém životě změnu. 

Tuto změnu mi nabídla oblast terapie. Aktuálně se vzdělávám na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a disponuji praxí skupinových, párových i individuálních terapií. Naučila jsem se a učím se žít v pravdě, otevřenosti a v odvaze pojmenovat problém. To je vstupní branou ke změně. 

Můj život stále doprovází sport, který mi pomáhá chovat úctu k výkonům každého, kdo se snaží něco pro sebe dělat. Překonala jsem několik výzev, jako je běžecký maraton, cyklistický dálkový závod, reprezentovala jsem ČR v kickboxu, miluji tanec a jógu. Tuto oblast využívám nejen ke své duševní hygieně, ale i nauce o sobě a svých pocitech.

Tělo a duše jsou jedním vzájemně úzce propojeným celkem. 

Mé CV

2020 – po současnost Terapeutická praxe 

  • 2021 Soukromá terapeutická a seberozvojová praxe
    Rodinné a vztahové terapie, seberozvoj a management
  • 2020-2021 Branické sanatorium Moniky Plocové – léčba závislostí
    Skupinové, individuální a rodinné terapie

2018 – po současnost Hlavní rozhodčí pro ČR – Český svaz kickboxu

2019 – 2020 Příprava na práci terapeuta
Samostudium, distanční studium, sebezkušenostní terapie a semináře, supervizní terapie

2017 – 2018 Cayman Pharma – Commercial Director

Výrobní společnost, zodpovědnost za obchodní úsek, strategie, plány, vyjednávání s dodavateli a odběrateli po celém světě, řízení logistiky, obrat 400 mil. Kč

2014 – 2017 Medochemie – General Manager CZ

Zodpovědnost za řízení celé české pobočky, nové produkty, inovativní projekty, 50 zaměstnanců, obrat 380 mil. Kč

2011 - 2014 Mateřská dovolená ☺

2001 – 2011 Stada Pharma – General Manager CZ/SK

Jednatelka společnosti, zodpovědnost za pobočky v ČR a SR, restrukturalizace společnosti po spojení dvou jednotek – personální, ekonomická, logistická, 75 zaměstnanců, obrat 450 mil. Kč 

1996 – 2001 Sanofi Aventis (bývalá Léčiva) – Sales Administrator Manager

Zodpovědnost za logistické procesy spojené s dodávkami do Ruska a bývalých stanových republik – Rusko, Bělorusko, Gruzie, Uzbekistán, Kazachstán, Turkmenistán

Reference

Petr

"V mé nelehké době už jsem nevěděl kam.. Jak znovu vykročit, kde znovu začít a jakým směrem jít.. Terapii jsem v minulosti již zkoušel a úplně mi to nepomohlo.. říkal jsem si, že tomu dám druhou šanci, byl jsem zoufalý, byl jsem na dně. Terapeutka Zuzana mě přesvědčila o tom, že to jde. Vždy jsem se u ni cítil velmi dobře a po pár sezeních jsem odcházel vždy plný energie, plný síly, ale hlavně, s hlavou nahoře.. díky ni jsem přešel to, co jsem myslel, že sám nezvládnu.. je to terapeut s velkým T a dokáže Vás nasměrovat tím správným směrem.. VELMI doporučuji."

Míša G.

Po rozchodu s přítelem jsem se začala ptát sama sebe, proč mi nikdy žádný vztah nevyšel. Rozhodla jsem se proto vyhledat pomoc. Během terapií mi paní Zuzka pomohla rozebrat a porozumět mnoha věcem týkající se mě samotné, mé rodiny, dětství, práce atd., které určitým způsobem ovlivňovali můj postoj a přístup k všem mým partnerům. Jsem za naše sezení velmi vděčná a za to, že jsem si uvědomila mnoho věcí, na kterých mohu pracovat a které mohu změnit.

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram