Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

Reference

terapeut: Dan

Lenka Č.

Hledání cesty ven ze svých problémů pomocí terapie jsem skoro zavrhla, dříve jsem absolvovala individuální i skupinovou terapii, přesto jsem se ve svém problému nějak zacyklila. Když jsem dostala doporučení na pana Daniela Baumruka, rozhodla jsem se, že tomu dám poslední šanci, i když logisticky a časově pro mě nebyla jeho poradna zrovna pohodlná. Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla na to, že mě svými otázkami zastaví, otočí a nasměruje uvažování úplně jiným směrem. Z každé schůzky jsem odcházela s nějakým námětem k přemýšlení, někdy i chaosem v hlavě, který jsem přes týden postupně zpracovala. Nové úhly pohledu začaly věcem dávat nový smysl a řešení problému ke mně přišlo najednou samo, úplně jednoduše.
Jsem ráda, že jsem využila tuhle šanci a děkuji za pomoc.

Jiří K.

"Služby pana Daniela Baumruka jednoznačně doporučuji. Má úžasně citlivý přístup a velmi nenásilně a správně cíleními dotazy dokáže proniknout opravdu k jádru vašeho problému. Přišel jsem k němu na doporučení a chtěl poradit s konkrétní problematickou interakcí. K mému údivu se to ukázalo jako mnohem hlubší záležitost, na které jsme společně začali pracovat, a po několika sezeních můžu s naprostou jistotou tvrdit, že mi pomohl se s těmito problémy s přehledem vypořádat. Naučil mě uchopit spoustu problémů a načrtnul cestu, jak se s nimi poprat. Máloco v životě doporučím s takovou vehemencí jako jeho terapii. Opravdu to má smysl a výsledek je brzy evidentní."

Hanka V.

"Děkuji Danovi za pomocnou ruku, kterou mi nabídl při našich společných sezeních. Je terapeutem, který vás přivede k odpovědi nenucenou formou - vezme vás na místo, kde na ni přijdete sami. Dan mi pomohl v otázkách rodinných, partnerských vztahů a hlavně ve vztahu k sobě samé. Nadhled nezaujatého člověka mi často odhalil možnosti, které by mě samotnou nenapadly. Pohoršené pohledy u něj nehledejte, v konzultacích je prostor pro jakákoliv témata. Proto návštěvu u Dana vřele doporučuji, má v sobě navíc vysoce nakažlivý vnitřní klid a pohodu."

Ing. Věrka Novotná

"Daniel Baumruk je mladý perspektivní lektor s otevřeným srdcem, smyslem pro humor a odhodláním dělat správné věci. Myšlenky,
které prezentuje na svých seminářích jsou nosné, zajímavé a
obohacující. Semináře probíhají hravou formu a věřím, že si je užijete."

Petra Tichá

Hlavní vedoucí a zdravotník - Umělecké agentury Ambrozia o.p.s.
"Dan je kamarád a kolega do nepohody. S dětmi pracuje zodpovědně a zároveň je nenudí. V krizových situací zachovává chladnou hlavu a s klidem sobě vlastním, řeší od ulomeného nehtu až po hospodářskou krizi, jako by to pro naše děti bylo životně důležité... Mám Tě ráda a těším se na další spolupráci."

Mgr. Hanka Zakouřilová

"Daniela vnímám jako člověka, muže, který ví, kam směruje a dovede nasměrovat i Vás. Umí to, jak s dětmi, tak s dospělými. Cením si jeho pohledu a názoru."

Mgr. Jitka Gurňáková PhD.

"V dňoch 23. - 27. 5. 2018 bol Daniel Baumruk súčasťou tímu
výskumníkov z Ústavu experimentálnej psychológie CSPV SAV pri zbere dát
na súťaži profesionálnych posádok ZZS Rallye Rejvíz, kde
preukázal schopnosť efektívne viesť pološtruktúrované rozhovory s
veliteľmi súťažiacich posádok ZZS za účelom výskumu netechnických
zručností pracovníkov ZZS"

Josef B.

"Dana znám léta a je to opravdu výborný člověk, přítel a lektor, který mě částěčně "vychoval".
Bez jakkékoliv představy o výsledku jsem se pokusil obrátit na Dana s pokusem o nasměrování k vhodnému "člověku" na moje vnitřní problémy.
Stačilo několik jednoduchých otázek a odpovědí od Dana a rychle mi jeho slova dávaly smysl.
Nikdo se nerozhodne lépe než já sám a to zejména podle svého vnitřního "měřáku spokojenosti".
Díky Dane.
S doporučenou kolegyní už doladíme zbytek.
Věřím, že jsi pro lidi obrovská pomoc.
Danova životní síla motivace je neuvěřitelně silná a o to lépe ji dokáže předat dále.
Když chceš ostatním svítít, musíš sám hořet!"

Mgr. Marie Zajícová

učitelka, lektorka Brusel, Belgie
"Měla jsem možnost poznat Daniela na letním soustředění v Chorvatsku. Vždy s úsměvem a pozitivně naladěn. Nikdy nelitoval času "navíc" a věnoval se mládeži, kdykoli bylo třeba. I jako kolega zcela samozřejmě vždy podá pomocnou ruku. Daniel je při práci velmi trpělivý, používá vlastní metody, které fungují. Dokáže navodit tu správnou a tvůrčí atmosféru. Jeho silnou stránkou je schopnost komunikace se všemi věkovými kategoriemi, schopnost najít řešení i tam, kde ho jiní nehledají."

terapeut: Zuzka

Míša G.

Po rozchodu s přítelem jsem se začala ptát sama sebe, proč mi nikdy žádný vztah nevyšel. Rozhodla jsem se proto vyhledat pomoc. Během terapií mi paní Zuzka pomohla rozebrat a porozumět mnoha věcem týkající se mě samotné, mé rodiny, dětství, práce atd., které určitým způsobem ovlivňovali můj postoj a přístup k všem mým partnerům. Jsem za naše sezení velmi vděčná a za to, že jsem si uvědomila mnoho věcí, na kterých mohu pracovat a které mohu změnit.

Petr

"V mé nelehké době už jsem nevěděl kam.. Jak znovu vykročit, kde znovu začít a jakým směrem jít.. Terapii jsem v minulosti již zkoušel a úplně mi to nepomohlo.. říkal jsem si, že tomu dám druhou šanci, byl jsem zoufalý, byl jsem na dně. Terapeutka Zuzana mě přesvědčila o tom, že to jde. Vždy jsem se u ni cítil velmi dobře a po pár sezeních jsem odcházel vždy plný energie, plný síly, ale hlavně, s hlavou nahoře.. díky ni jsem přešel to, co jsem myslel, že sám nezvládnu.. je to terapeut s velkým T a dokáže Vás nasměrovat tím správným směrem.. VELMI doporučuji."

DANIEL BAUMRUK

Váš partner tam, kde se o svých nepohodách obáváte mluvit.
poradna:
Opletalova 55, Praha 1
sídlo společnosti:
Lískovecká 1752, Frýdek-Místek

Napište nám

Napište mi

Uvedené informace jsou využity pouze ke komunikaci s Vámi či zasílání newsleterů.

*povinné pole

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram