Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

Ambulantní léčba závislostí

Pokud tyto řádky nečtete jen ze zájmu jaké spektrum služeb poskytujeme, tak pravděpodobně se závislost vyskytuje ve Vašem blízkém okolí a hledáte informace. Můžete je aktuálně číst ze dvou pozic:

  1. Závislý - život Vás dostal do sitauce, kdy jste byli nuceni si přiznat, že jste závislí ať už na látkových či nelátkových drogách a chcete začít žít bez drog.
  2. Spoluzávislý - pravděpodobně někdo z Vašeho blízkého okolí, na kterém Vám záleží se do kontaktu s drogami dostal ba dokonce je aktivně dlouhodobě užívá.

Službu tak můžete využít v obou případech.

  • přiznali jste si, že jste závislý? Pak spolu řešíme nepohody, které souvisí s Vaší aktivní závislostí.  Hledáme spolu příčiny užívání a cesty k životu v abstinenci.
  • jste-li v roli spoluzávislého řešíme Váš životní prostor a nepohody, které souvisí s životem závislého ve Vaší blízkosti, jak se vlivem této situace mění kvalita Vašeho života, jak podpořit závislého v cestě k abstinenci a řadu dalších témat, o které se s námi podělíte.

Na čem všem můžete nebo může osoba blízká být závislá?
Např. (alkohol, marihuana, pervitin, kokain, heroin, léky ... gambling, gaming, soc. sítě ...)

Jak službu realizujeme?

Když mluvíme o léčbě závislostí, tak je potřeba přijmout, že pokud se ve Vaší rodině závislost vyskytla, tak je tím zasažen celý rodinný systém. A celé situaci prospěje, když dochází nejen závislý, ale i členové rodiny, kteří jsou právě v roli spoluzávislých.

  • Individuální konzultace - těmi začínáme a především proto, abyste mohli na situaci nahlédnout sami za sebe. Konzultace mohou být vedeny jak terapeutickou cestou, tak poradenskou.
  • Párové konzultace - realizujeme ve chvíli, kdy obě strany měli možnost poodstoupit od tíživé situace a nepohody, které stojí mezi nimi. Tak mohou komunikovat z nadhledu.
  • Konzultace probíhají jednou týdně.

Máte pocit, že informace jste dostali, ale vlastně nevíte co z toho vybrat a jak léčba bude probíhat ve Vašem případě? Nic se neděje. Objednejte si u nás Vstupní konzultaci a věřím, že na ni vše pojmenujeme a nastavíme srozumitelný a čitelný proces léčby.

DANIEL BAUMRUK

Váš partner tam, kde se o svých nepohodách obáváte mluvit.
poradna:
Opletalova 55, Praha 1
sídlo společnosti:
Lískovecká 1752, Frýdek-Místek

Napište nám

Napište mi

Uvedené informace jsou využity pouze ke komunikaci s Vámi či zasílání newsleterů.

*povinné pole

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram