Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

Daniel Baumruk


Warning: Undefined array key "settings_page" in /www/doc/www.danielbaumruk.cz/www/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Zaměření

Představení týmu

Praxe

+25.000h
WEB

V přímé terapeutické praxi působím od r. 2009 a myšlenka otevřít v soukromé praxi tým odborníků zrála delší dobu. Setkávám se s tím, že řada situací, které klienti ve svých životech řeší má obsáhlejší problematiku a já jim mohu pomoct jen do určité míry. Pak se ptají, kde dané věci mohou řešit.

Pod jednou střechou Vám v tuto chvíli mohu představit tým odborníků, s větší nebo kratší praxí. Všichni máme ale společné to, že Vás vedeme k jádru problému, i když to nemusí být vždy příjemné. Každý z nás se v dané specializaci vzdělává a jsme pod pravidelnou supervizí. Důležitá informace, která by zde měla zaznít, že všechny členy týmu jsem nevybíral prostřednictví pohovoru, ale mám s nimi osobní zkušenost a stojí za nimi historie kvalitní práce.

Jakou obsáhlejší problematiku mám na mysli?

Pro představu s jakými tématy se setkáváme a kde Vám můžeme poskytnout komplexní služby:

  • Procházíte rozvodovým procesem a čelíte komplikovaným rodinným reakcím a ptáte se, jak vše zvládnou děti nebo zda je možné ještě vztah udržet?
  • V manželství se potýkáte s tím, že Vaše dítě trpí nějakým hendikepem a každý máte jiný přístup k výchově?
  • Vaše dítě prochází náročnou životní situací ve školním prostředí a setkáváte se s různými přístupy pedagogů a např. i reakcemi partnera? Nenalézáte shodu a společný rytmus v tom, jak situaci řešit?
  • Všimnuli jste si, že např. vždy před pracovní poradou se Vám sevře žaludek, ztrácíte chuť k jídlu a objevuji se u Vás problémy se zažíváním?
  • Při dlouhodobé psychické zátěži mě bolí záda a situace se nemění ani po návštěvě lékaře.
  • a řada další životních situací, kde se snoubí psychické i fyzické nepohody.

Od této chvíle se můžete opřít o tým, který mezi sebou komunikuje a navazuje na sebe. Cílem je pro Vás vytvořit přehledné a srozumitelné terapeutické programy a procesy, ve kterých bude cítit skutečnou změnu.

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram