Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

Bc. Kristýna Dezortová

Zaměření

Individuální terapie, Párové terapie

Praxe

4100h

Co spolu můžeme řešit?

Jako terapeut využívám integrativní přístup, což znamená, že se zaměřuji na to, co je pro každého klienta nejlepší a nejúčinnější. Využívám prvky různých terapeutických směrů, jako jsou kognitivně-behaviorální terapie, psychodynamická terapie, humanistická terapie, gestalt terapie a další.

Během terapie se zaměřuji na to, aby klienti získali nové perspektivy a nástroje, které jim pomohou lépe porozumět sobě samým a svému okolí. Pracuji s nimi na tom, jak zlepšit jejich zvládací strategie, vybudovat zdravější vztahy a posílit své emoční a mentální zdraví.

Při párové terapii se specializuji na práci s páry a jejich vztahy. Moji klienti se mnou mohou řešit například komunikaci, důvěru, intimitu, sexuální potíže, výchovu dětí, finanční překážky, nesoulad v hodnotách, nevěru, nevědomé vzorce chování, strach z neúspěchu a mnoho dalších.

individuální terapii se mnou klienti mohou řešit například deprese, úzkost, stres, komplikace se sebevědomím a sebeúctou, traumata, závislosti, vztahové nesoulady, pracovní neshody, stresové situace a jiné.

O mně

Ráda bych se představila jako žena, matka a terapeutka s empatickým přístupem k práci. Mám za sebou úspěšnou kariéru v business obchodní společnosti zaměřené na vzdělávání pracovníků ve vysokém a středním managmentu, kde jsem získala zkušenosti v řízení projektů a poradenství pro manažery. Dále jsem prodělala pětiletý psychoterapeutický výcvik v integrativní psychoterapii, a i další kurzy jako např. kurz v krizové intervenci, managementu, leadershipu, koučování, psychologie pro manažery a timemanagementu.

Laskavost, přirozenost, respekt a pevné hranice jsou pro mě klíčové hodnoty v práci, kde mým cílem je pomoci lidem najít jejich vlastní cestu a být podporou v jejich procesu sebepoznání a uzdravení.

Mé CV

2022 -  ...            soukromá terapeutická a poradenská praxe

2016 – 2022      rodičovská dovolená

2019 – 2020      soukromá terapeutická a poradenská prax

2011 – 2016      Palatinum s.r.o. – Project manager

Palatinum je vzdělávací společnost.  Jako Project manager jsem se podílela na plánování, realizaci a vyhodnocování interního seberozvoje a vzdělávání pro klienty.

Vzdělání

2022 – 2024      PVŠPS – Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii – navazující magisterské kombinované studium

2015 – 2019      Skálův institut – Integrativní psychoterapeutický výcvik, komunita K13

2005 – 2009      UJEP – Fakulta sociálně ekonomická – Podniková ekonomika a management se zaměřením na podnikové finance – bakalářské denní studium

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram