Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

14. 11. 2018

Rozumíte svým dětem?

ROZUMÍTE SVÝM DĚTEM?

Workshop je určen všem rodičům, kteří mají zájem, aby jejich dítě zvládalo konfliktní vztahy ve školním prostředí a sami tak mohli ovlivnit a posílit rozvoj jejich dítěte.

Provedu Vás aktivitami a informacemi, kterými mohou některé z Vašich dětí procházet ve škole a ukázat Vám, jak s těmito informacemi můžete nakládat doma.

Program je postavený na metodikách a konceptu preventivních programů. Co to znamená a co bude obsahem workshopu? Během dne Vás provedu čtyřmi kroky:

1. KROK: Seznámím Vás s informacemi a obsahem preventivních programů, které probíhají na školách. Dostanete ode mě infomrace, které získávají Vaše děti a k Vám se již nedostávájí. Budete v informačním předstihu.

2. KROK: Budeme se věnovat pocitům Vašeho dítěte a příběhům, se kterými mohou přicházet domů a co může bránit v komunikaci a sdílení svých nepohod s Vámi.

3. KROK: Ukážeme si alternativy, jak můžete Vy celou situaci ovlinit a čemu v diskusi s dítětem věnovat pozornost.

4. KROK: Závěrem workshopu budeme věnovat čas konkrétní Vaší situaci. Cílem bude zprostředkovat Vám náhled, který Vám rozkryje možnosti. Možnosti a alternativy řešení nebo přístupu tam, kde jste je doposud neviděli.

Poslední příspěvky

Rychlá navigace

DANIEL BAUMRUK

Váš partner tam,
kde se o svých nepohodách obáváte mluvit.

Napište mi

Napište mi

Uvedené informace jsou využity pouze ke komunikaci s Vámi či zasílání newsleterů.

*povinné pole

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram