Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

5. 5. 2019

Jóga Nidra

O WORKSHOPU JÓGA NIDRA

Žijete ve stresu? Ptáte se, jak se mu alespoň trochu vymezit? Pokud si kladete tyto a podobné otázky, právě pro Vás je tu tento netradiční projekt, který propojuje umělecké terapie s jógovým spánkem. Dopřeje Vám čas a prostor pro sebe, ve kterém se budete moci zastavit a vnímat sami sebe, rozdíl mezi Vaším stresem a Vaším klidem, odhalit své vnitřní hranice a potřeby, které si v dnešní uspěchané době jen velmi obtížně uvědomujeme. Jóga Nidra Vás pak následně provede bezpečnou a klidnou relaxací. Budete se cítit báječně.

Máte sami sebe v diáři? Že ne? Tak nyní máte příležitost to změnit. Zúčastněte se workshopu jóga nidra, který je pro účastníky připraven hravou a prožitkovou formou. Během čtyř hodin bude prostor pro stimulaci zátěžového prostředí, kterému jste vystavení v běžném životě a následně si pak budete moct užít stav uvolnění. Odneste si zkušenost, jak vnímat sebe a svou zátěž a jak se ošetřit, když se cítíte v napětí. Tématický program bude zakončen nahrávkou Jóga Nidra. Netradiční spojení terapie a jógy Vám pomůže najít vnitřní klid.

4 hodiny jen sami se sebou.

1. blok
V tomto bloku Vám pomocí fyzických aktivit připravené jak pro jednotlivce, tak pro dvojice či skupiny umožním kontakt se svým stresem a napětím. Budete mít příležitost sledovat, jak na stres reaguje Vaše tělo a jaké pocity u něj prožíváte.

2. blok
V druhém bloku se budeme věnovat vnímání zvuků, tónů a budeme si ukazovat jak Vaše tělo reaguje na podněty které nás ovlivňuji ve formě vibrací a rytmů. Budete mít možnost uvědomit si, jak citlivý hudební nástroj Vaše tělo je.

3. blok
Naše setkání zakončíme nahrávkou JÓGA NIDRA, kterou si pak odnesete domů na památku a pro chvilky Vaší pohody. Workshopem nás budou provázet také krátké reflexe a informace o tom, jak získané zkušenosti využít v denním životě.

CD Jóga Nidra - Cesta do nitra klidu - Kytarista skupiny Kryštof, Evžen Hofmann přichází s novým odvážným projektem, díky kterému zapomenete na stres i okolní strasti. Projekt vytvořili společně se svou ženou Kateřinou Hofmann, která se již dlouhá léta zajímá o relaxaci a především o uvolnění těla a mysli.

V dnešní uspěchané době slovo stres vnímáme jako běžnou součást našeho života, je ale pouze na nás, jestli stresu podlehneme či nikoliv. Hudení CD s hlasovým doprovodem jóga Nidra - Cesta do nitra klidu je určeno pro všechny, kteří by se chtěli na chvíli zastavit a věnovat se jen sobě a své mysli jóga Nidra, neboli jógový spánek, je speciální řízená relaxace, která zklidní vaši mysl a tělo, vyčistí negativa, odbourá stres, dopřeje vám lepší spánek a uvolní svalové a emoční napětí. Účinky relaxace začnete vnímat již po prvním spuštění.

V případě, že máte zájem se zúčastnit workshopu a není zrovna plánován ve Vašem blízkém okolí, tak mi napište a domluvíme se na spolupráci. Dále pak je možnost uspořádat workshop pro Vaši firmu či uzavřenou skupinu lidí. V případě této varianty je pro realizaci potřeba zajistit prostory či sál, který pojme v aktivním pohybu a činnosti až 20 osob. Dále je nutné základní kvalitní ozvučení prostor, aby nahrávka v rámci prostor efektivně oslovila frekventanty workshopu. Výhodou je, pokud jsou v prostorách karimatky a deky pro frekventanty workshopu.

Více informací o workshopu jóga nidra naleznete na webových stránkách

www.workshopjoganidra.cz

Přihláška na workshop ZDE

Termíny mých dalších připravovaných workshopů sledujte na stránce PŘIPRAVUJI.

Stran bližších informací mne kontaktujte mailem nebo telefonicky.

 

 

Poslední příspěvky

Rychlá navigace

DANIEL BAUMRUK

Váš partner tam,
kde se o svých nepohodách obáváte mluvit.

Napište mi

Napište mi

Uvedené informace jsou využity pouze ke komunikaci s Vámi či zasílání newsleterů.

*povinné pole

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram