Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

Eva Seidlová

Zaměření

Lymfodrenáže, Masáže

Praxe

+3000h
WEB
 1. Co spolu můžeme řešit

  Společně s týmem fyzioterapeutů se Vám budu věnovat po stránce Vašeho těla a pohybového aparátu. Bolesti, které Vás trápí můžeme řešit řadou cest:

  - Rekondiční masáže: tato masáž pomáhá uvolnit svalové napětí, ale rovněž je účinným způsobem ke snižování hladiny stresu. Pravidelnou masáží předcházíme vážným zdravotním problémům způsobeným zanedbáním potřeb pohybového aparátu. Zvláště v dnešní době, kdy jsme nuceni znatelně omezit pohyb a převážně sedíme.

  - Manuální lymfodrenáž - Tento druh velice jemné speciální masážní techniky ovlivňuje lymfatický systém. Nelze ji nahradit žádnou jinou technikou a musí být prováděna odborně. Lymfodrenáží tedy přispíváte: k detoxikaci organismu, posílení imunity. Zároveň díky zlepšení látkové výměny máte možnost zmírnit projevy celulitidy a usnadnit hubnutí. Mezi další pozitivní dopady lymfodrenáže patří:
  - Zpomalení stárnutí pleti
  - zmírnění menstruační bolestí
  - snížení únavy a pocitu těžkých nohou a rukou (při přetížení např. z kancelářské práce).

  Výborně poslouží po úrazech a operacích, kdy uleví snížením tlaku otoku od bolesti a umožní lepší pohyblivost, případnou rehabilitaci.

  - dále využívám možnosti cryoterapií a uživám ke své práci BEMER. Více informací naleznete kliknutím na mé stránky.

 2. O mně

  Životem mě provází sport. Začala jsem se věnovat jezdectví, pokračovala jsem ledním hokejem, florbalem, a to vše na profesionální úrovni. Dnes se věnuji převážně lednímu hokeji, hokejbalu a to na reprezentačních akcích WBHF. Jako aktivní sportovec vím, jak důležitá je kvalitní péče o tělo, a tu Vám dopřeji.

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram