Objednej se
Objednej se

4. 4. 2020

Terapie online

V době pandemie vzniká mezi lidmi nejen soudržnost, ale také je to období, které prověřuje vztahy a nás samotné. Možná, že právě teď jsou vidět víc intenzivně věci, které jste ve vztahu před tím přehlíželi anebo možná máte víc času přemýšlet sami nad sebou. Taky je dost pravděpodobné, že v této situaci se Vaše negativní stránky, pocity a emoce, které jste z nějakého důvodu vytěsňovali, hlásí o slovo.

Pokud čtete tyto řádky, tak pravděpodobně něco v sobě řešíte. V těchto náročných dnech mohou Vaše starosti a nepohody přejít i v úzkosti apod. Prožíváte-li něco podobného nebo si kladete i jiné otázky, které Vás tíží např. stran Vaší existence či identity, je nejlépe o nich mluvit. A mluvit o nich můžete i z pohodlí svého domova a se mnou.

S čím vším Vám mohu pomoci se dočte v klíčových stránkách: PARTNERSKÉ VZTAHY, MANŽELSKÁ PORADNA a RODINNÁ PORADNA.

Dává-li Vám smysl to co tady píši velmi rád se Vám budu věnovat. Klikněte na OBJEDNEJ SE - vyplňte formulář a pak již domluvíme čas konzultace přes Skype, či jiný online kontakt.

motto: “Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí”.

Poslední příspěvky

Rychlá navigace

DANIEL BAUMRUK

Váš partner tam,
kde se o svých nepohodách obáváte mluvit.

Napište mi

Uvedené informace jsou využity pouze ke komunikaci s Vámi.
*povinné pole

Copyright © 2020 Daniel Baumruk
Webdesign 
tomashumhal.cz
envelope-oalign-leftchevron-downphone-squarecrossmenumenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram