Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se
Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.
Karel Čapek
Objednej se

Filosofie

Tam, kde začíná tabu, končí upřímnost - je podtitul jednoho kulturního projektu, který připravujeme, ale je to klíčové motto, se kterým se setkáváme v každodenní praxi. Služby a programy, které poskytujeme nebo pro Vás připravujeme otevírají hluboké osobní otázky, ale dávají Vám taky prostor pro změnu. Pohlédnete osobní pravdě do očí, získáte příležitost pocítit vnitřní upřímnost a naučit se v ní žít. Odrážíme se tak od citátu Karla Čapka (Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí). V našich terapiích, které vychází z integrativní psychoterapie, ze které vzešla platforma a know-how, ve kterém přemýšlíme a provázíme Vás, tak zároveň Vám dáváme příležitost k osobní odvaze seznámit se a naučit se používat Vaší odvahu. Protože každý máte svobodu vytvořit si svou vlastní budoucnost, ve které budete šťastní.

Prezentujeme, že jdeme cestou kvality a ne kvantity. Tzn. naše služby jsou pro každého, ale jen pro toho, kdo skutečně chce změnit kvalitu svého života. Nemůžeme Vám tak slíbit, že budete od nás vždy odcházet s úsměvem, ale věříme, že s úlevou. (Nejsme Vaši koučové, ale jsme kompas, plamen hořící svíčky či tři tečky na konci frází... Jsme s Vámi tam, kde Vás v tichu pohladí to nejbolavější tajemství).

Psychoterapie je jediný léčebný obor, který nelze realizovat s anestezií. Jsme přesvědčeni o tom, že kvalitní psychoterapie má bolet. Jen tak pak může přijít skutečná úleva. A může nastat jen tehdy, když odložíte to co Vás bolí.

Můžete nám nadávat, nenávidět, vztekat se, plakat nebo se smát. To všechno s Vámi zvládneme. Jsme pro Vás tam, kde kafe s kamarádkou či pivo s kamarádem nezabírá. Jsme prostě Vašimi partnery tam, kde se o svých nepohodách obáváte mluvit. => Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí...

- Daniel Baumruk a tým -

DANIEL BAUMRUK

Váš partner tam, kde se o svých nepohodách obáváte mluvit.
poradna:
Opletalova 55, Praha 1
sídlo společnosti:
Lískovecká 1752, Frýdek-Místek

Napište nám

Napište mi

Uvedené informace jsou využity pouze ke komunikaci s Vámi či zasílání newsleterů.

*povinné pole

chevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram